Ogłoszenie 2020

Generalne informacje o portalu, zmianach i wszystkie ogólne rzeczy dotyczące portalu
Rinnelis
Site Admin

Ogłoszenie 2020

Postautor: Rinnelis » śr mar 04, 2020 11:11 am

Cześć wszystkim!

Po tak długiej nieobecności wypadałoby mi napisać kilka słów do tych co czytają forum. Powróciłem. Wiem, że należy mi się solidna dawka opieprzu za nagłe zniknięcie. Przyjmę wszystko i przepraszam.

Jednocześnie chcę wszystkim sympatykom strony podziękować za trwanie i publikowania swoich dzieł. Jesteście naprawdę wielcy.

Wypadałoby nadmienić co się stało z projektem Xomic. Idea ta umarła z powodu różnych tarć w grupie i każdy rozszedł się w swoją stronę. Z perspektywy czasu wiem dlaczego się to nieudało i nie miało prawa udać. Obecnie zamierzam przywrócić projekt samemu, robiąc to po godzinach pracy na etat. Nie ukrywam, że czasu nie mam zbyt wiele, więc na efekty niestety będziecie musieli poczekać.

Mam kilka szalonych pomysłów, ale po rozmowie z Lomciom, wiem że największą bolączką na ten moment jest usuwanie komiksów oraz usuwanie galerii. Chciałbym żeby webkomiksy były tworzone przez społeczność, dlatego jeżeli macie jakieś problemy lub pomysły dajcie mi znać.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Re: Ogłoszenie 2020

Postautor: Rydyger » pt mar 20, 2020 2:59 am

Jeszcze raz napiszę, że poważnie cieszę się, że żyjesz! Serio, wie.e razy zastanawiałem się co się stało. Wszelkie próby kontaktu z Tobą spaliły na panewce :(
Trzymam kciuki za nowy projekt i jestem gotów pomóc w wolnym czasie zarówno ze stroną jak i z forum.
Odezwij się, a w każdej chwili przekażę Ci admina fanpage'a.

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » pt mar 20, 2020 4:26 pm

Uuuu, to rydzio może na nasz komunikator discordowy by wbił i popracował z nami ;D skoro oferuje pomoc xD Ode mnie już szefo "oberwał" więc nie ma co już go męczyć, ważne że zdrowy i żyje ;D
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Postautor: Rydyger » ndz mar 22, 2020 9:38 pm

Nie pytaj, tylko wysyłaj linka ;)

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » pn mar 23, 2020 9:42 pm

Zagadaj do mnie a cie dodam na serwer lomcia#5194
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Wróć do „Portal”