Coś dla odmiany?

Luźne rozmowy na dowolne tematy
Awatar użytkownika
Człowiek Zworka

Re: Coś dla odmiany?

Postautor: Człowiek Zworka » pt paź 21, 2016 5:09 pm

Wielkie dzięki :) trochę technologi i już się gubię :P
"I do things my own way! So don't give me any lip about it! 8-) " - Roronoa Zoro

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » pt paź 21, 2016 5:25 pm

ja pitu, padłam hahahah xD jak tylko odzyskam intewrnet wrzucam na fanpage xD
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Enes

Postautor: Enes » pt paź 21, 2016 11:59 pm

Kiedyś taki komiks tutaj widziałem.Może nie jest on najnowszy,ale postanowiłem do niego zrobić fanart,skoro temat z tym związany.
Załączniki
potop f.jpg
potop f.jpg (74.2 KiB) Przejrzano 4290 razy

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Postautor: suzigama » sob paź 22, 2016 1:09 pm

Człowieku Zworka, jako że moja samoocena pływa gdzieś sobie w błotku to muszę się spytać, czy ta z ciemnymi włosami to moja postać? Bo ciężko mi uwierzyć, że ktoś chciałby ją rysować :V Niestety moje postaci mają mało znaków szczególnych :/
"..."

Awatar użytkownika
Człowiek Zworka

Postautor: Człowiek Zworka » sob paź 22, 2016 4:36 pm

Oczywiście suzi, jeśli dobrze pamiętam ma na imię Ania (Wildcats) :) Faktycznie, mało cech charakterystycznych spowodował, że miałem problem z tą postacią i dodaj do tego jeszcze mój gówniany talent :P Mam nadzieję, że chociaż się uśmiechniesz na krótką chwilę :D
"I do things my own way! So don't give me any lip about it! 8-) " - Roronoa Zoro

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Postautor: suzigama » sob paź 22, 2016 6:09 pm

A to bardzo mi miło, dziękuję :)
"..."

Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Postautor: Rydyger » sob paź 22, 2016 11:25 pm

Widzę, że jesień nasrała na samopoczucie wszystkich autorów :( Ja też mam ostatnio niemoc. Chyba nic tak nie demotywuje jak wielka radość z tego co się robi podsycana ciężką pracą nad sobą i komiksem w każdej wolnej chwili by najlepszym co usłyszeć to: "jest OK." Nosz kurwa... Od kilku tygodni o niczym człowiek nie myśli, zap*erdala na drugi etat z komiksem. Układa wielki plan na kilka lat do przodu i tylko po to by ostatecznie jedynym komentarzem było OK?! Mam chyba doła...
To co robimy nie ma ku*wa sensu. Większość z nas nigdy nie stanie się poczytnymi autorami komiksów. Nikt tego nie czyta, nikt nie komentuje nawet polubić naszą pracę to wręcz ciężka batalia w głowach odbiorców z tym czy zasługujemy na ich lajka a ich własnym ego. Więc po cholerę my to robimy? Bo kurwa możemy! Bo lubimy. Bo to nasza pasja. Bo jest to lepsze od grania na kompie i robienia sobie gówna z mózgu. Ot tyle w temacie. Za uwagę dziękuję JA. Wkurwiony, zdołowany i nic nie znaczący we wszechświecie pseudoautor.
Obrazek

Awatar użytkownika
Człowiek Zworka

Postautor: Człowiek Zworka » ndz paź 23, 2016 11:58 am

"mam tak samo jak Ty", jak to Niemen śpiewał :) można mieć zajebistą historię lub wspaniałe umiejętności, jednak bez żadnej promocji swoich dzieł można stać w szambie, aż do śmiertelnego zatrucia metanem :P Patrząc na ludzi i nawet bliskich znajomych stwierdzam, że w Polsce jest mały popyt na takie produkcje, ludzi odpycha coś tworzonego przez polaków i najzwyczajniej mają to w ..... poważaniu. Ale... Nie poddawać się!!! ja będę mistrzem pokemon!!!! ups... coś mi się porąbało :)

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » śr paź 26, 2016 3:10 pm

Enes pisze:Kiedyś taki komiks tutaj widziałem.Może nie jest on najnowszy,ale postanowiłem do niego zrobić fanart,skoro temat z tym związany.

Nie pamietam z jakiego to komiksu :(

Poza tym mam dla was propozycję. Napiszcie do grup skanlacyjnych czy by nie dodawali waszych prac. Mój komiks dodaje manga-skan.pl warto czasem powęszyć. z tego co wiem bisu ognista salamandra tez tam jest
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Enes

Postautor: Enes » czw paź 27, 2016 4:59 pm

Z komiksu "Potop" z 2015 roku.Bardzo mi się spodobał i na długo go zapamiętałem. Autorstwa użytkownika Blankafea.

Wróć do „Offtop”