Banery + buttony

Luźne rozmowy na dowolne tematy
Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Banery + buttony

Postautor: lomcia » pt lut 12, 2016 11:16 am

Postanowiłam umieścić banery i buttony promujące webkomiksy. Może i wy macie jakieś?

zrobiłam na razie tylko dwa. jeden dodałam do siebie na stronę by promować stronę i nas :)

Obrazek

Obrazek

może macie jakieś inne pomysły? wykorzystałam grafikę znajdującą się już na stronie ( to taki ekstra do promowania specyficznie autora owego komiksu.)
Na weekend zrobię może więcej :)
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Re: Banery + buttony

Postautor: Rydyger » pt lut 12, 2016 1:07 pm

Jak zapewne wiesz, ja baner mam już od dawien dawna.
Obrazek
Jak chcecie to mogę zrobić animowany na modło tego z mojej strony, co przekierowuje na czytnik.
Obrazek

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Postautor: suzigama » pt lut 12, 2016 2:09 pm

Uuuuaaaa... jakie ładne rzeczy robicie, lomcia jak możesz to machnij coś z moją grafiką :P
Rydyger, jakbyś miał czas to fajnie by było żebyś zrobił taki animowany promujący Webkomiksy. Może ludzie by się bardziej zainteresowali czymś takim ruszającym się ;)
"..."

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » pt lut 12, 2016 8:27 pm

Suzi jak chcesz mogę nawet szablon na bloga ci zrobić :) porobię więcej banerów, te animowane zostawię rydgerowi
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Obrazek

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » pt lut 12, 2016 9:11 pm

dorobiłam parę nowych

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Postautor: Rydyger » pt lut 12, 2016 9:56 pm

Spoko mogę zrobić ale ostatnio mało bywam w domu :( Spakowałby ktoś parę okładek z ostatnich rozdziałów najaktywniejszych/ najbardziej lubianych komiksów? Jak się komuś chce może być i kilkanaście byle by coś tam było.

Tak na marginesie to jak będę robił nowy styl do forum to chyba ogłoszę konkurs na baner- ten na górze, żeby bardziej wpasował się w klimat. Na chwilę obecną pod tę najnowszą wersję phpBB jest mało szablonów do modyfikacji zgodnych z czatem, a pisanie nowego na razie mi się nie widzi :( Co sądzicie o takim konkursie?
Obrazek

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Postautor: suzigama » pt lut 12, 2016 10:37 pm

lomcia, o jaki szablon chodzi bo mi coś mózg uciska i do końca nie kontaktuje XD
Rydyger, zaiste dobry pomysł z tym konkursem na ten obrazek forumowy, czy jak go tam nazwać :P A te okładki to jak ci ewentualnie zebrać i wysłać? lomcia możesz pomóc z wybieraniem, które mają się załapać ;) żeby nie było że to reżimowe zarządzenie było :V no i samej mi się nie chce "Leń so much"
"..."

Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Postautor: Rydyger » pt lut 12, 2016 11:34 pm

Najprościej Suzi spakuj rarem i wyślij mi na maila.

Jak nie wiesz o co chodzi -> klikasz na takiej okładce prawym przyciskiem myszy (ppm) i "zapisz obrazek jako...". Następnie zaznaczasz w folderze wszystkie pobrane okładki i ponownie ppm i z menu kontekstowego "dodaj do NAZWA_PLIKU.rar".

Taki plik wysyłasz mi na maila :)

Jeśli nie masz WinRARa to wybierz odpowiedni pod wersję swojego systemu

WinRAR 32bit
WinRAR 64bit

Jak sprawdzić, czy na komputerze jest uruchomiona 32- czy 64-bitowa wersja systemu Windows?

P.S.
Wybacz jeśli za bardzo "łopatologicznie" :P
Obrazek

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » sob lut 13, 2016 10:14 am

suzi, chodziło mi o bloga. a myślę że okładki najbardziej aktywnych komiksiarzy byłyby poprawne politycznie :D

Obrazek

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Postautor: suzigama » sob lut 13, 2016 1:13 pm

No dobra, wybrałam osiem z tych najbardziej aktywnych i tych z wysokich miejsc na top liście:
- Chronicles of rem
- DCDNC
- D-emonology
- Detox
- Inhalatoradoman
- Kwiat Paproci - Kroniki Laosu
- Płaczące Drzewo
- Wampir Maskarada Powrót Kaina
A no i jeszcze Teolteco i Druga planeta od Da'az ale tego nie pakuje do paczki bo już te okładki masz :V
Dodać coś jeszcze? A i podaj mi swojego maila.
"..."

Wróć do „Offtop”