Obrazek miesiąca "Luty" zgłaszanie pomysłów

Luźne rozmowy na dowolne tematy
Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Re: Obrazek miesiąca "Luty" zgłaszanie pomysłów

Postautor: suzigama » sob lut 06, 2016 8:18 pm

Dobrze, a więc żeby nie namnażać tematów napiszę to tu. Do obrazka miesiąca na Luty zostały zgłoszone dwa pomysły "walentynki" i "miłość" a że jeden podchodzi pod drugi to tematem na Luty będzie po prostu Miłość. I w tym przypadku mogą to być wszelkie rodzaje miłości np. taka klasyczna chłopak-dziewczyna ale też braterska, siostrzana i każda inna. Obrazki mogą być jak najbardziej w klimacie walentynek ale nie muszą tutaj macie dość sporą swobodę.
Zostaje mi życzyć powodzenia w "tworzeniu" miłości :P
"..."

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » sob lut 06, 2016 10:13 pm

suzi, kiedy nowy wpis na blogu :D ?
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Postautor: suzigama » ndz lut 07, 2016 11:20 am

Na razie to ja jestem w rozsypce i próbuję skleszczyć dwie wersje prologu w jedną, mam też niestety kilka wersji dalszego ciągu i teraz próbuję to poukładać jakoś ale myślę że w przyszłym tygodniu powinno się tam pojawić coś nowego i już uporządkowanego ;)
and please, nie zawalajmy wątków tym co nie na temat, najlepiej o takich różnych rzeczach to w shoutboxie (na razie to tyle osób z tego korzysta, że jestem na bieżąco ;) albo na pw
"..."

Wróć do „Offtop”