Newsy

Luźne rozmowy na dowolne tematy
Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Newsy

Postautor: Rydyger » śr sty 06, 2016 11:22 pm

Pomyślałem sobie, że nie każdy ma swojego fanpage'a i nie każdy prowadzi swojego bloga czy też stronę. Dlatego uznałem, że dobrym pomysłem może okazać się dla tych webkomiksiarzy temat gdzie każdy będzie mógł pochwalić się jak idą postępy nad nowym rozdziałem lub opisać jakieś swoje przemyślenia na temat tworzenia jakie temu towarzyszyły.

Nawiasem mówiąc jutro powinienem skończyć inkowanie dziewiątego rozdziału Teolteco. To będzie coś kompletnie nowego gdyż nie poprawiam już szkiców- które robiłem kilka miesięcy temu ale rysuję od podstaw techniką jaką na przełomie tego czasu wypracowałem.
Obrazek

mae

Re: Newsy

Postautor: mae » pn sty 18, 2016 1:02 pm

zgadzam sie :D albo zeby byla jakas podstrona w rodzaju "fanpage" gdzie kazdy bedzie mial swoj tzw. "osobisty blog" czy cos w tym rodzaju~ byloby to bardziej przydatne

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » pn sty 18, 2016 11:02 pm

Nie wymagajmy od razu wszystkiego na raz. Nasz admin ma prace i rodzinę, robi to w wolnych chwilach dla nas i to za darmo. Trzeba docenić to co już zrobił dla nas.
Ja osobiście wkurzam się, że komentuje się nie rozdział każdy z osobna ale cały profil komiksu i że to jest ftyczka fejsbukowa, ale może i lepiej, wiadomo kto hejtuje jeśli ktoś się uczepi, zawsze można zgłosić.
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Rinnelis
Site Admin

Postautor: Rinnelis » śr kwie 27, 2016 11:12 am

Hej. Ostatnio pracuje nad tym, zeby mozna bylo publikowac komiks po stronie i tworzenie wersji offline czyli robocza przed opublikowaniem "odswiezonej wersji". Do tego dostep do edycji dla osob powiazanych z komiksem. Ma to miec tez odzwierciedlenie w tym jak bedzie wygladac strona glowna. Ogolnie rzecz jest raczej skomplikowana, a czasu w tygodniu niewiele, ale nie niemozliwa. Pomyslow jest od groma i proponowanych zmian, ale zycie nie pozwala wszystkiego wprowadzac dosc szybko :(

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Postautor: suzigama » śr kwie 27, 2016 3:12 pm

Znam ten ból, czasu zawsze jest za mało ale fajnie, że coś tam powoli się dzieje no i że się wziąłeś za tę opcję dodawania pojedynczych stron ;)
"..."

Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Postautor: Rydyger » sob kwie 30, 2016 5:02 am

Ostatni tydzień dla fanów RydygerArt jest nad wyraz dobry. W zeszłym tygodniu opublikowałemDziesiąty rozdział "Teolteco", a tuz przed chwilą świat ujrzał długo wyczekiwany drugi rozdział DPOD (Drugiej planety od Da'az). :D
Zachęcam więc wszystkich do czytania i oceniania
Obrazek

Wróć do „Offtop”