Raport Forum- 21.12.2015

Wszystkie nowości dotyczące spraw i zmian na portalu
Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Raport Forum- 21.12.2015

Postautor: Rydyger » pn gru 21, 2015 9:21 pm

No i fajnie :D
Pierwszy weekend z nowym forum za nami. Jak może niektórzy wiedzą wspieram naszego admina w tej nierównej walce rozwijania forum i tak oto przedstawiam Wam nowy styl. Jest to pierwszy z wielu jakie docelowo będą do wyboru z poziomu ustawień konta.
Czat jest jeszcze w budowie ale i to niebawem się zmieni.
Niezorientowanym w temacie nieco przedstawię możliwości silnika na jakim stoi nowe forum.
Dla „przeciętnego” użyszkodnika najważniejsze opcje to na pewno:
• Edytowanie postów
• Wstawianie BBCodów- odsyłam do google
• Kontaktowanie się z innymi za pomocą (czatu- już niebawem) i PW- prywatnych wiadomości, które już są :p
• Dostęp do pełnej konfiguracji opcji własnego konta jak np. zmiana awatara, zakładek, ustawień własnych adresów, czy nawet przyjaciół i wrogów.
Oczywiście oferuje również bardziej zaawansowane opcje jak np. nadawanie różnych uprawnień zarządzających forum użytkownikom bez ingerencji w hasła admina, a to wszystko i tak tylko czubek góry lodowej.
Zachęcam do zapoznawania się z tymi i innymi opcjami forum no i oczywiście do zapoznawania się między sobą :P
Obrazek

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Re: Raport Forum- 21.12.2015

Postautor: suzigama » wt gru 22, 2015 9:52 am

Super, szybko to ogarnąłeś i forum od razu wygląda lepiej. Lubię gdy są takie ciemniejsze akcenty na stronie bo wtedy mniej po oczach wali ;)
"..."

Awatar użytkownika
Leśniewicz

Postautor: Leśniewicz » wt gru 22, 2015 11:59 am

Zaczyna być przejrzyście.Gratulacje!

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » czw gru 31, 2015 1:46 pm

nie wiem czemu ale ja nie mam żadnych obrazków w tle o ile jakieś są, jest odcień szarości w tle, ale i tak przejrzyście :)
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Wróć do „Ogłoszenia portalu”