Strona 1 z 1

Nadchodzące zmiany - 2017

: wt sty 31, 2017 11:15 pm
autor: Rinnelis
Drodzy czytelnicy i autorzy!

Dziękuję Wam bardzo za wasze wsparcie i użytkowanie portalu! Dzięki Wam mamy obecnie ponad 28 tysięcy odsłon miesięcznie oraz ponad 1300 polubień na faceboku. Nasza strona ma wiele zmian za sobą, które można uznać za drobne lub większe, z różnym skutkiem. Część rzeczy się udało, część nie. Jakoś to działa, choć nikt nie wie jak... Chcę Wam podziękować za te wszystkie lata, ponieważ mimo jej niedoskonałości, ciągle ją odwiedzacie i publikujecie swoje materiały.

Rok 2017 będzie rokiem specjalnym, ponieważ utworzyłem grupę o nazwie roboczej Xomic, która chce zmienić dotychczasowy kurs, gdzie w sumie niewiele się zmienia, a stare mankamenty zostają. Jest to grupa profesjonalistów, która ma na celu stworzenie lepszej wersji portalu oraz jego rozreklamowanie. Nie jest nas dużo, ale mamy pełno pasji i pomysłów. Jedną z podstaw jest zamrożenie obecnego portalu, który jest pełen mankamentów i jest mało elastyczny. Nie planujemy jego dalszego rozwoju, ponieważ zostanie całkowicie zmieniony silnik. Istniejące materiały zostaną przeniesione, więc nie musicie się martwić tym, że coś zniknie. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami jeszcze trochę, żeby zobaczyć co nam się udało. Jedną ze zmian, która pewnie Was ucieszy, będzie aplikacja mobilna do czytania komiksów.

Jeżeli macie pytania, pytajcie. Postaramy się w miarę możliwości na nie odpowiedzieć. Będziemy poszukiwać również grupy testerów, którzy zechcą testować nowe aplikację i nową stronę przed jej premierą.

Szczęśliwego roku 2017,
Wasz admin webkomiksów
oraz grupa Xomic

Re: Nadchodzące zmiany - 2017

: wt sty 31, 2017 11:29 pm
autor: Rydyger
Nie musisz się- pytać wchodzę w to! Jak coś, to podsyłaj mi appki do testowania. Mogę testować na Linux minut 64, Windows (choć niechętnie, bo go nie lubię ), Windows Phone, Android na tablety i telefony.
Jedno pytanie- macie jakiś fan page na FB? Jeśli nie to fajnie jakby taki powstał i publikowalibyście na nim postępy prac, by nie być zasypywanymi spamem z pytaniami jak Owe prace idą ;)

Re: Nadchodzące zmiany - 2017

: czw lut 02, 2017 6:37 pm
autor: Rinnelis
Jeszcze nie mamy fan page'u. Zapewne powstanie na dniach.

Re: Nadchodzące zmiany - 2017

: czw lut 02, 2017 10:37 pm
autor: lomcia
ja z techniką to noga jestem, nie kumam tych spraw, ale fanpage byłby dobry do tego. wiedziałabym co się dzieje i może nawał informacji nie onieśmieliłby mnie tak :P cieszę się, że mimo wszystko stawiacie na rozwój portalu i nasz rozwój :)