Grudzień 2015- "Sylwester"

Grudzień 2105- "Sylwester"

Czas głosowania minął pn lut 08, 2016 3:46 pm

SuziGama
2
25%
Leśniewicz
2
25%
WhitedoveHemlock
1
13%
UchuuPanda
3
38%
Lomcia
0
Brak głosów

Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Grudzień 2015- "Sylwester"

Postautor: Rydyger » pn lut 01, 2016 3:46 pm

Niestety obrazki są za wielkie by umieszczać je na forum więc ograniczyłem się do linków.
Dla przypomnienia:

SuziGama

Leśniewicz

WhitedoveHemlock

UchuuPanda

Lomcia

Jeśli kogoś pominąłem to bardzo przepraszam. Dodam do ankiety.

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Re: Grudzień 2015- "Sylwester"

Postautor: lomcia » pt lut 05, 2016 8:55 pm

starajmy się by nie tylko jeden autor był w naszym a'la kalendarzyku. wypada każdemu dać szansę
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Postautor: suzigama » sob lut 06, 2016 10:16 am

No bo ja mówiłam, że to za wcześnie na to głosowanie bo jeszcze za mało osób tu zagląda.
"..."

Awatar użytkownika
Rydyger
Kontaktowanie:

Postautor: Rydyger » sob lut 06, 2016 12:14 pm

Będziemy głosować, to będą zaglądać ;)
Poza tym, to ja raczej myślałem o głosowaniu kto narysował najfajniejszy rysunek, a nie kto trafia do kalendarza. Czemu? A no to dość proste choć lekko zawiłe.
Dajmy na to autor X robi najfajniejsze grafiki, które wszystkim się podobają i z miesiąca na miesiąc z kilkoma wyjątkami wygrywa w głosowaniu. Oczywiście fundowanie kalendarza z jednym autorem to nieporozumienie. Opcji rozwiązania jest z pewnością kilka. Ja proponuję by taki autor wybrał grafikę która najbardziej jemu się podoba lub ta która dostała najwięcej głosów i tylko ona trafi do kalendarza. Następny miesiąc to kolejny autor w kolejce który zebrał najwięcej głosów z pominięciem autora X itd. Chodzi głównie o to by nie dublować autorów i dać wszystkim szansę. Jeśli zdarzyłoby się, że autorów byłoby mniej niż miesięcy to już problem w mojej ocenie znika kompletnie bo zostaje to tylko do dogadania się między sobą :)

Awatar użytkownika
lomcia
Kontaktowanie:

Postautor: lomcia » sob lut 06, 2016 5:58 pm

czytałam 2 razy i dalej nie rozumie xD za stara jestem
Jesteśmy i nie jesteśmy zarazem – życie jest ciągłą zmianą, jest ciągłym rodzeniem się i śmiercią. - Heraklit z Efezu

Odwiedź mnie po więcej stron komiksów na blogu
Obrazek

Awatar użytkownika
suzigama
Kontaktowanie:

Postautor: suzigama » ndz lut 07, 2016 11:12 am

A ja rozumiem i podoba mi się ten pomysł. Jakby każdy dostał już swój miesiąc to można by nawet zrobić redrawy tych wybranych obrazków specjalnie pod kalendarz, tak żeby się już na pewno parametry (czy jak to tam nazwać) obrazków zgadzały i dodatkowo poprawić to i owo co już wiemy że umiemy zrobić lepiej tak żeby kalendarz wyglądał jak najlepiej. ;)
"..."

Wróć do „Ankiety- Obrazek miesiąca”